Tel.: +421 903 269 929 

Byt Ružinov Tina ma v ponuke novinku
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
relax
relax

HODNOTY

 

Vždy máte na výber, tak prečo si vybrať právé nás?

 

Prístup:

Každého z nás poteší, ak nás niekto milo pozdraví, spýta sa ako sa máme, vyčarí úsmev, pomôže odniesť nákup, či podrží dvere. Individuálny prístup a pomocná ruka sú pre nás samozrejmosťou.

 

Zrozumiteľnosť:

Realitný proces je pre nás každodennou záležitosťou. Rozumieme každému kroku a chápeme, že pre vás to môže byť "Španielska dedina," a preto radi zrozumiteľne odpovieme na všetky vaše otázky.

 

Informovanosť:

O každom kroku, ktorým na našej spoločnej ceste kráčame budete informovaní. Je ľahké zdieľať pozitívnu správu, ak ide všetko dobre, ale sme ochotní povedať aj to, že nám to nejde tak, ako sme si naplánovali.

 

Otvorenosť:

Pýtajte sa. Už rozumiete realitnému procesu a ste o jeho priebehu informovaní. Radi vám povieme o sebe viac. Nemáme čo skrývať.

 

Spolupráca:

Za snahou o uspokojenie vašich potrieb je celý tím "motýľov". Každý z nás rád a ochotne priloží ruku k dielu, aby sme úspešne zvládli všetky nástrahy. Je pre nás samozrejmosťou komunikácia a spolupráca
 s ostatnými subjektmi na realitnom trhu.

 

Odbornosť:

Sme stále v strehu a preto sa pravideľne vzdelávame, aby naše rady boli profesionálne. Ak nevieme, máme dostatočne široký tím zodpovedných maklérov s dlhoročnou praxou, ktorého sa môžeme kedykoľvek opýtať.

 

Ľahkosť:

Týchto pár jednoduchých vlastností nám pomáha k tomu, aby sme vás previedli celým realitným procesom v jednoduchosti a ľahkosti, ako na krídlach motýľa.

 

 

 

 

 

 

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita